Mediacje

Mediator to osoba, która swoją obecnością w konflikcie otwiera przestrzeń do dialogu. Jest bezstronny i neutralny. Mediator służy skonfliktowanym stronom, w tym aby mogły się wypowiedzieć i mieć pewność, że zostały usłyszane ze swoimi racjami.

Psychologia biznesu

W swojej pracy coachingowej z biznesem Armen Mekhakyan przede wszystkim koncentruje się na wsparciu klienta w zdobywaniu wyważonych i skutecznych strategii komunikacyjnych, w określaniu jego celów zawodowych oraz motywowaniu innych.

Propsyche biznes

Pierwsza na rynku oferta uwzględniająca synergię obszarów psychologii, coachingu, leadership, zarządzania projektem oraz HR. Autorska koncepcja stworzona przez Armena Mekhakyana i wprowadzana we współpracy z Centrum Psychologii i Psychiatrii ProPsyche.

Coaching psychologiczny

Na życiowych zakrętach i długich prostych czasem samym trudno nam obrać konkretny kierunek, obawiamy się zmian lub żałujemy przeszłych wyborów. Wsparcie coacha może okazać się narzędziem, które pomoże odnaleźć radość i satysfakcję z naszego życia.

Szkolenia

Programy szkoleniowe są zawsze oparte na precyzyjnym badaniu potrzeb konkretnego klienta. W portfolio projektów szkoleniowych znajdują się zarówno projekty jednodniowe, jak i cykle szkoleń oraz szkolenia połączone z programami rozwojowymi i długofalowym monitoringiem zmian.

Specjaliści

Aby zapewnić najwyższą jakość usług pracujemy z lekarzami, psychologami, prawnikami, mediatorami, negocjatorami, coachami i HR konsultantami. Poznaj naszych specjalistów.

Armen Mekhakyan

Armen Mekhakyan wspiera ludzi w rozwoju osobistym od 10 lat. Jest psychologiem, coachem, trenerem, mediatorem, liderem i wizjonerem śmiało realizującym swoje pomysły.

Firmy, które nam zaufały:

 

KONTAKT

Armen Mekhakyan

kontakt@armenmekhakyan.pl
tel. +48 509 245 344, 603 557 055

Umów się na wizytę!