Coaching psychologiczny

Czym jest coaching?

Coaching to proces szkolenia nastawiony na interakcję. Coach jest partnerem, którego zadaniem jest pomóc odkryć drzemiący w Tobie potencjał, by wykorzystać go i ukierunkować w odpowiedni sposób. Ten potencjał tkwi w każdym z nas! Jeśli masz wątpliwości, to właśnie praca z coachem ma za zadanie je rozwiać. Nie nastawaj się jednak wyłącznie na odbiór. Spotkania i praca nad sobą sprawią, że wkrótce przekonasz się o tym sam, lepiej poznając siebie. Coaching bowiem pobudza myślenie i pozwala przekroczyć własne ograniczenia.

Współcześnie coaching jest jedną z najbardziej popularnych form samorozwoju. Jednak ten rozumiany tradycyjnie po prostu wyposaża człowieka w zestaw użytecznych narzędzi, stawiając go w pozycji istoty nastawionej na osiąganie określonych celów. Armen Mekhakyan widząc coaching znacznie szerzej, buduje go na fundamencie psychologii. Co więcej, gruntowaną wiedzę z zakresu psychologii, wykorzystuje nie tylko w przypadku autorskich projektów takich, jak coaching psychologiczny czy wizerunku, ale także w pozostałych jego odmianach. Takie podejście daje zupełnie nową jakość, bo spotkanie z coachem zamiast klasycznego szkolenia zostaje uzupełnione o elementy terapii. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa procesów zachodzących w trakcie szukania indywidualnej ścieżki rozwoju i równowagi w życiu człowieka.

Który coaching jest dla Ciebie?

 • COACHING PERSONALNY:

  nastawiony na rozbudowę sfery wewnętrznej człowieka i rozwijanie pełni swojego potencjału

 • COACHING BIZNESOWY:

  skupiający się na rozwoju biznesu

 • COACHING PSYCHOLOGICZNY:

  zorientowany na relacje i życie osobiste

 • COACHING WIZERUNKU:

  skupiający się na podnoszeniu pewności siebie i osiąganiu sukcesów w kontaktach towarzyskich i biznesowych

 • EXECUTIVE COACHING:

  przeznaczony dla liderów wyższego i najwyższego szczebla

 • HR COACHING:

  przeznaczony dla działów HR

Jeśli nie jesteś pewien, która droga rozwoju jest najlepsza dla Ciebie, napisz do nas lub zadzwoń. Możesz również pobrać bezpłatny przewodnik po rodzajach coachingu.

Twoja praca nad sobą rozpoczyna się właśnie teraz!

Dowiedz się więcej pobierając broszurę Armenbook