Termin

28-29 września 2018 roku

Miejsce

Hotel Sopot, Sopot, ul. J.J. Haffnera 88

Punkty edukacyjne

Informujemy, że za udział w konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty uczestnictwa

Certyfikaty uczestnictwa będą wydawane po zakończeniu wykładów w recepcji konferencyjnej po okazaniu identyfikatora.

Rejestracja »

Program konferencji »

Opis konferencji

Konferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką. Sesje satelitarne firm farmaceutycznych, sesje firm farmaceutycznych oraz wystawy firm farmaceutycznych są skierowane tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).

Zapraszamy do wzięcia udziału w II konferencji „Filmowe postępy w psychiatrii” organizowanej we współpracy z Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym.

Tak jak w roku ubiegłym będzie to wydarzenie łączące najważniejsze zagadnienia z zakresu psychiatrii i filmu. Chcielibyśmy aby filmy, w których jest poruszana tematyka zaburzeń psychicznych i ich leczenia, wprowadzały nas do świata pacjenta. Problemy ukazane w filmach będą punktem wyjścia do dyskusji na temat trudności terapeutycznych i codziennego zmagania się z zaburzeniami psychicznymi. Wybitni specjaliści w dziedzinie psychiatrii odniosą się do przedstawionych w filmach zaburzeń psychicznych, pomogą lepiej zrozumieć sytuacje wyświetlane na ekranie, jednocześnie analizując aktualne standardy w leczeniu.

Pierwsza edycja konferencji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że tegoroczna również będzie dla Państwa interesująca.


Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Sopocie

prof. dr hab. n. med. Agata Szulc
prof. dr hab. n. med. Piotr Gałecki
Przewodniczący Komitetów Naukowego i Organizacyjnego

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie internetowej:
www.filmowepostepywpsychiatrii.viamedica.pl